suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no prostownica to ja juz mialam krecone ze 4 lata temu czyli dla mnie to nowosc nie jest, ja bede chciala miec loki ale takie srednie, zeby nie były zbyt mocno skrecone, ja mam grube i gęste wlosy wiec mysle ze bede musiala na wałki i trzymac długo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
podobają mi się fale i delikatne loki ale ostatni raz kręciłam włosy na komunię i nie wiem czy teraz taka fryzura by mi pasowała nie chciałabym natomiast pokarbowanych włosów. A jak wcześnie będziecie sobie robić próbne uczesanie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 18:44 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
mi fryzjerka podpowiedziała by próbną fryzurke zrobic miesiac wczesniej by miec ewnetulanie ten czas na zmiane fryjera lub modzenie innej fryzury


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja też miesiac wczesniej bo cały czas zapuszczam włosy i wtedy będę miała już taką długość jak na slubie więc bedzie mozna sprawdzić jak na takich wlosach fryzura bedzie wyglądała - wiadomo, że jak jakis skret to włosy pójdą w górę i będą krótrze :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 19:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
a Własnie jaka długość włosów preferujecie na dzień slubu, ja mam jak narazie takie do pół pleców :)i sie zastanawiam czy taka długośc wystarczy czy musze jeszcze zapuszczac bo chce isc się troche obciąc ale obawiam sieze potem fryzjer bedzie mial problemy ze zrobieniem fryzurki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja tez mam do połowy pleców i od brudy są wycieniowane i nie zamierzam ich już ścina ewentualnie podcinać końcówki żeby były zdrowe. Mój narzeczony uwielbia długie włosy i do tej pory wypomina mi ze jak się poznaliśmy to miałam prawie do pupy i gdybym teraz je obcięła toi chyba by się zapłakał :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no wszystko zależy jaką fryzurę planujesz, dlatego najlepiej zapytać fryzjera :) mi frzjerka powiedziała, żebym zapuszczała ile się da, bo z dłuższych włosów zawsze wiecej możliwości i fryzur do zrobienia:D!
ja mam w tej chwili włosy do łopatek tak mniej więcej, ale mocno wycieniowane co też utrudnia ułożenie fryzury - ale tego nie zmienię, bo jak nie mam wycieniowanych włosów to wygladam po prostu okropnie - mam ich dużo i robi mi się jakaś szopa w stylu grzywy lwa :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 19:31 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja wczesniej mialam takich mezczyzn ze zabraniali mi scinac wlosy(a mialam takie bardzo długieeeee dobrze za pupe :) ) i robili afere ze podcielam koncówki, moj narzeczony jest wyrozumiały i pozwala mi obcinac wlosy ale oczywiscie wszsytko ma swoje granice, by nie pozwolil obciac sie "na chlopaka" ale takie do ramion to spokojnie bym mogla miec jednak mowi ze na slub mam miec dluzsze bo jakby cos fryzjer zawsze moze przyciac jak beda za dlugie, a z krótkich juz tylu fryzur się nie zrobi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 03 sty 2011, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
KSN napisał(a):
to mam kilka fotek - połączenie fryzury i welonu i propozycji dopięcia welonu, może się Wam przydadzą :)



to pierwsze i drugie upięcie super - bardzo mi się podobają - właśnie takie upięte, przewiew na szyi ;) loki się nie zepsują ;)
a co do fryzury - włosy mam dłuuuuugie i zapuszczam, ewentualnie tylko poprzycinam, żeby były zdrowe końcówki i upnę - zobaczymy co mi fryzjerka podpowie co to będzie dokładnie - może misz masz z warkoczykiem, lokami i prostymi ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzury ślubne
PostNapisane: 04 sty 2011, 08:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
to teraz coś dla odmiany- oryginalne fryzury ślubne:) Czy któraś z Was by na takie coś się zdecydowała?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group