suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 02 paź 2014, 13:36 
Offline

Dołączył(a): 02 paź 2014, 13:08
Posty: 6
Miej suknie taką jaką chcesz, to Ty masz się w niej dobrze czuć :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 02 paź 2014, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 02 paź 2014, 17:32
Posty: 1
Kolor tu raczej nie ma większego znaczenia. wszystko zależy czy się dobrze w niej czujesz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 13 paź 2014, 06:42 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2014, 10:05
Posty: 4
Suknia w kolorze ecru ? jak najbardziej, chyba dawno minęły czasy obowiązku posiadania sukni białej. chociaż ja wybrałabym białą a to tylko z takiego powodu że ma spełniać jeden wymóg: prosta, dopasowana, gładka zero ozdób, falban i tego typu rzeczy. Odkryte ramiona, względnie lekko plecy. Więc niech będzie biała żeby nie było wątpliwości gdzie jest panna młoda.

Ciekawy punkt widzenia - http://kobietanaprodukcji.blog.iwoman.pl/. Mój blog.


Ostatnio edytowano 19 cze 2015, 09:47 przez najmana97, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 03 lis 2014, 11:51 
Offline

Dołączył(a): 03 lis 2014, 11:47
Posty: 1
Bardzo proszę o poradę, jeśli chodzi o suknie ślubną. Nie mam czasu jeździć po sklepach i szukać dlatego postanowiłam zakupić suknię w internecie. Znalazłam stronę która zajmuję się sprzedażą sukni http://whiteever.pl/ . Proszę o doradzenie jakie są najlepsze oraz podanie jakiś innych stron gdzie bym mogła sobie porównać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 03 lis 2014, 19:06 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2014, 21:17
Posty: 14
raul napisał(a):
Bardzo proszę o poradę, jeśli chodzi o suknie ślubną. Nie mam czasu jeździć po sklepach i szukać dlatego postanowiłam zakupić suknię w internecie. Znalazłam stronę która zajmuję się sprzedażą sukni http://whiteever.pl/ . Proszę o doradzenie jakie są najlepsze oraz podanie jakiś innych stron gdzie bym mogła sobie porównać.


pomijając fakt że nie wyobrażam sobie zakupy bez sprawdzenia co pasuje do naszej sylwetki i nie jestem pewna czy można je kupić bez mierzenia (oczywiście można na stronkach chińskich) to przed zakupem polecam chociaż wybrany model wyszukać pod hasłem "model xxx real photo"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 12 lis 2014, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2014, 11:44
Posty: 3
Jeżeli tylko chcesz załóż ecru, na pewno będzie pasowała, i będziesz bardzo wyjątkowa ;) pamiętaj tylko o dobrze wybranych dodatkach i ozdobach sali czy kościoła, biały kolor wtedy już odpada :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 14 lis 2014, 11:19 
Offline

Dołączył(a): 25 cze 2014, 14:26
Posty: 2
Hej, a powiedzcie co myslicie na temat używanych sukni ślubnych? Któraś z was tak kupowała? Bo jak sobie obglądam te oferty sukni ślubnych princessa, to prezentują się naprawdę dobrze. Oczywiście ich duzym plusem jest też cena. Boję się tylko co bedzie jak gdzieś tam nie będzie dobrze pasowała. Chyba nie będzie problemu dać do krawcowej na jakieś poprawki. Przecież kupując nową też czasami daje się jeszcze do krawcowej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 16 lis 2014, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2014, 12:48
Posty: 3
A może wyporzyczenie.? Chociaz to też są ceny 1200 zl.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 16 lis 2014, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2013, 14:49
Posty: 35
Zawsze co własna to własna:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sukienka
PostNapisane: 23 lis 2014, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2014, 18:40
Posty: 1
Moja sukienka też była szyta według prawie mojego projektu. Znalazłam w salonie rosado w łodzi sukienkę która bardzo mi się spodobała jednak do zmiany było kilka rzeczy i to nie wcale takich drobnych. Jednak okazało się jako z jednym niewielu salonów że jest to możliwe:) teraz czekam na efekt końcowy. Pierwsza przymiarka za mną i było już dobrze teraz czekam na kolejną. Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group