suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 14:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Suknie dla druhen
PostNapisane: 30 cze 2014, 23:13 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2014, 23:02
Posty: 6
Chyba wybrałabym tylko podobny kolor ale nie narzucałabym kroju jeżeli maja różne figury bo nie każdemu to wszystko bedzie pasowało zobacz sobie stylizacje na sugarfree bardzo ładne sukieneczki są.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Suknie dla druhen
PostNapisane: 04 lip 2014, 08:21 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Niektóre pary ślubne przywiązują uwagę nawet do najmniejszego szczegółu podczas urządzania wesela. Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. W końcu każdemu z nas zależy, aby dzień ten był perfekcyjny. Wracając do ubioru dla druhen, osobiście wybrałabym sukienki 2014 na wesele które są wyjątkowo modne w tym sezonie ze względu na swój kolor oraz krój. Trzeba jednak pamiętać, by nie były one ładniejsze od sukni samej panny młodej ;).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknie dla druhen
PostNapisane: 14 lip 2014, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 16:54
Posty: 3
Nie wiem byłam na takim weselu ale z powodu różnej budowy druhny chyba nie były zadowolone z sukni ja postawiłabym na taki sam kolor ale jednak krój sukni dopasowany do każdej indywidualnie jest tyle wzorów pięknych wizytowych sukienek na sugarfree albo zlecić to naprawdę dobrej krawcowej która dla każdej dobierze odpowiedni krój, ważne żeby i one dobrze się czuły.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknie dla druhen
PostNapisane: 18 lip 2014, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2014, 12:26
Posty: 2
Moja świadkowa ma kremową sukienkę i robię żadnych problemów. Akurat taką miała, taka jej się podoba i taka jej pasuje. Nie będę całego wesela planowała od A do Z, bo to głupota i tak się wszystko inaczej układa niż chcemy. Nie robię z siebie jakiejś księżniczki z wymaganiami. W dzień ślubu najważniejsze jest to, że ktoś kogo kocham złoży mi przysięge, a inne detale to tylko szczegóły.

____________________
Nie przegap http://fotelik.tumblr.com/ niższych cen już nie będzie.


Ostatnio edytowano 30 mar 2015, 14:15 przez Rufus85, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknie dla druhen
PostNapisane: 21 lip 2014, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2014, 21:30
Posty: 6
Mnie się zupełnie nie podoba ten zwyczaj. Po pierwsze w Polsce raczej nie ma druhen, a jedynie świadkowa. Po drugie nie wyobrażam sobie żebym miała kogokolwiek ograniczać i kazać mu obierać taką suknię czy też suknie w takim a nie innym kolorze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknie dla druhen
PostNapisane: 24 lip 2014, 12:50 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2014, 12:44
Posty: 8
Może to jest oklepane i kiczowate - ale mnie się właśnie taki ślub z druhnami marzy 8-) Mam kilka zaufanych przyjaciółek i mam nadzieję, że namówię je na założenie takich samych kiecek :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group