suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 20:28


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 15 maja 2013, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Danusia, fajny, ale smoking to w sumie strój na jedno wyjście, większość osób przy takiej ilości wydatków jaka jest przy weselu, woli kupić coś uniwersalnego, co jeszcze mężczyzna będzie mógł ponosić po ślubie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 15 maja 2013, 19:14 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2013, 08:37
Posty: 5
No zgadza się, masz zdecydowanie rację, ale my stwierdziliśmy że to taki wyjątkowy dzień więc trzeba zaszaleć, Panna Młoda też kupuje suknię na jedno wyjście to czemu nie Pan Młody... chociaż garnitury też bywają szaleńczo eleganckie, jak się dobrze dobierze itd


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 17 maja 2013, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2013, 21:51
Posty: 12
A moim zdaniem smoking nie koniecznie musi być na jedno wyjście. Teraz moda tak szybko się zmienia. Może się okazać za za 2 lata wszyscy bedą w nich chodzić na codzień :p Tera zjest moda na żakieciki u pań i marynarki u mężczyzn. Mnie bardzo sie podobają smokingi i jak znajdziemy coś w rozsądnej cenie napewno się zdecydujemy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 20 maja 2013, 07:44 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
danusiaa napisał(a):
No zgadza się, masz zdecydowanie rację, ale my stwierdziliśmy że to taki wyjątkowy dzień więc trzeba zaszaleć, Panna Młoda też kupuje suknię na jedno wyjście to czemu nie Pan Młody... chociaż garnitury też bywają szaleńczo eleganckie, jak się dobrze dobierze itd


Może masz rację ;-) My jednak stwierdziliśmy właśnie, że skoro już ja wydaję tyle na suknię na jeden dzień, to niech chociaż On kupi coś na dłużej :D Każde podejście jest dobre, jeśli tylko odpowiada danej parze ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 28 maja 2013, 16:19 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2013, 21:51
Posty: 12
Dziewczyny a co powiecie o takim garniaku??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 19 lip 2013, 07:23 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2013, 14:02
Posty: 12
roszpunka13 napisał(a):
A moim zdaniem smoking nie koniecznie musi być na jedno wyjście. Teraz moda tak szybko się zmienia. Może się okazać za za 2 lata wszyscy bedą w nich chodzić na codzień :p Tera zjest moda na żakieciki u pań i marynarki u mężczyzn. Mnie bardzo sie podobają smokingi i jak znajdziemy coś w rozsądnej cenie napewno się zdecydujemy.


Mam troche inne zdanie, wydaje mi się, że garnitur jest bardziej uniwersalny i ciągle w modzie jak nasza „mała czarna”. Mowa tu o klasycznym, czarnym gajerze . Mój mąż miał na naszym ślubie właśnie taki czarny garnitur Impis i do tej pory mu służy. Nadaje się na różne wyjścia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 20 sie 2013, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 05 sie 2013, 15:33
Posty: 6
Ja również uważam, iż garnitur może się jeszcze przydać na inne okazje, a smoking ... no cóż może zależy też wszystko od tego na jakie imprezy się chodzi. My na pewno kupimy garnitur i tak się jeszcze zastanawiamy czy lepszy będzie musznik, czy ślubny krawat. Mój znajomy miał na swoim ślubie mniej więcej taki: http://www.mojekrawaty.pl/slubne-krawat ... _1632.html i fajnie to nawet wyglądało. A jakie jest wasze zdanie na temat krawatów i muszników? Co lepiej pasuje?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 11 paź 2013, 14:57 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2013, 14:41
Posty: 51
Popieram zakup dobrego, eleganckiego garnituru - często taki "ślubny" garnitur zostaje na cale życie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 18 paź 2013, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2013, 14:41
Posty: 51
Albo pogrzeb żony jeśli ta nam nieodpowiada :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 14 lis 2013, 18:56 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2013, 19:10
Posty: 18
Ew. jak ktoś ma kasę to może nawet zamówić sobie szyty na miarę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group