suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 14:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
o właśnie z tym zapinaniem, bo ja słyszałam, że jednego guzika, na samym dole,w ogóle nie powinno się zapinać - to prawda?



nie dam ręki uciać, że wcale się go nie powinno zapinać. Ja stoję na stanowisku, ze podczas stania powinny być zapięte wszystkie guziki. Szczególnie jesli jest marynarka zpainana na 2 guziki (mi się one bardziej podobają, bo na 3 są takie bardzo 'zabudowane')


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja też uważam, że lepiej wyglądają marynarki zapinane na dwa guziki. całość lepiej się układa i dopasowuje, w tych z trzema guzikami często mężczyźni wyglądają jak w surducie lub pokrowcu, i ruszać się nie mogą...
a to znalazłam w necie:
Style zapianania guzików w marynarkach jednorzędowych są w zasadzie dwa.

1. marynarka z trzema guzikami zapinana na środkowy guzik;
2. marynarka z trzema guzikami zapinana na dwa górne guziki;

Oczywiście występują marynarki 4 guzikowe - wtedy dolny guzik zawsze rozpięty - choć nie polecam marynarek "ponad" 3 guziki.

W marynarce 2 guzikowej - amerykanie lubują się w nich - również dolny rozpięty.

Przy okazji, pozowlę sobie wspomnieć, iż wielbiciele kamizelek też powinni ropzinać ostatni guzik na dole marynarki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja jestem skrajnym przeciwnikiem kamizelek. Oczywiście chodzi o takie tradycyjne, bazarowe 3cześciowe zestawy... Mężczyzna w weselnej kamizelce jest jak najbardziej Ok :)

jedynym wyjątkiem jest ten Pan czyli Joseph Gordon-Levitt jako Arthur w Incepcji:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no tak, incepcja:), to tak jak skórzane kombinezony w matrixsie :) wyjątki tylko potwierdzają regułę.
kamizelka jest passe...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 14 gru 2010, 20:16 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
po rozmowie z moja połową mogę stwierdzić że jednak w mundurze nie będzie chciał.. ale powiedział że figurka na torcie ma być właśnie w mundurze policjanta i panna młoda to też jest dobry pomysł.. zawsze to coś innego i ciekawego :)



hehe bardzo fajnie - coś tak właśnie z takim elementem jak choćby figurka na torcie - podobnie z żołnierzami zawodowymi itp :)
super wygląda właśnie taka asysta, a jeszcze jak szable rozkładają przed młodymi albo salutują to już w ogóle :) takie galowe mundurki super sprawa - no ale to już sam młody musi też tak chcieć :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 14 gru 2010, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
mi kuzynka powiedziała że policjant to ma nie ładny strój ale wojskowy to elegancki więc nie wiem czy swojego mam namawiać aby w mundurze był ;)




oj tu bym polemizowała, bo żołnierz żołnierzowi nie równy i różnią się między sobą strojami bo na takie okazje zakładają galowe, a nie wiem czy zgniła zieleń tak ładnie by wyglądała - najpierw zobaczcie jaki by to miał być ten mundur ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 14 gru 2010, 20:25 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
beti86 napisał(a):
moj mężczyzna oprocz garnituru nie da sięchyba w nic innego wystroić wiec kupimy mu jakiś super garnitur ktory bedzie użyteczny w późniejszym czasie



to tak jak mój :) no i pantofle raczej bo "lakierki" też mu się nie za bardzo podobają, ale zobaczymy, jest jeszcze trochę czasu żeby nad tym popracować :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
beti86 napisał(a):
moj mężczyzna oprocz garnituru nie da sięchyba w nic innego wystroić wiec kupimy mu jakiś super garnitur ktory bedzie użyteczny w późniejszym czasie



to tak jak mój :) no i pantofle raczej bo "lakierki" też mu się nie za bardzo podobają, ale zobaczymy, jest jeszcze trochę czasu żeby nad tym popracować :)



no wiesz buty tak czy siak tez się wykorzysta. Też polecam kupić dobrej jakości- w końcu para młoda jest pod ostrzałem setki spojrzeń :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
a kiedy trzeba kupić garnitur?tzn ile przed slubem,miesiac przed wystarczy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 15 gru 2010, 11:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
a kiedy trzeba kupić garnitur?tzn ile przed slubem,miesiac przed wystarczy?



Myslę, ze miesiąc wystarczy. Kolega kupował podobnie. Panowie podejrzewam, ze przez ten czas nie zmeinia w sposób znaczny swojej wagi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group