suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 25 kwi 2024, 07:39


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 10 gru 2010, 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
u mnie podobna sytuacja.
a jak robicie z butami? kalsyczne pantofle, gustowne lakierki, czy może jeszcze cos innego?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 10 gru 2010, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja myśle, że moj wybierze pantofle jednak bedzie go ubierala moja siostra wiec nie wiem co ona doradzi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
moj mężczyzna oprocz garnituru nie da sięchyba w nic innego wystroić wiec kupimy mu jakiś super garnitur ktory bedzie użyteczny w późniejszym czasie


Polecam postawic na dobrą firmę. Moj osobisty ranking firm:

Vistula, Bytom, Intermoda, Próchnik. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 11:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
Złośnica napisał(a):
beti86 napisał(a):
moj mężczyzna oprocz garnituru nie da sięchyba w nic innego wystroić wiec kupimy mu jakiś super garnitur ktory bedzie użyteczny w późniejszym czasie


Polecam postawic na dobrą firmę. Moj osobisty ranking firm:

Vistula, Bytom, Intermoda, Próchnik. :)



Ja też jestem za tymi firmami. na pierwszym miejscu stawiam bytom, bo naprawdę mają świetne materiały i profesjonalną obsługę. vistual vel wólczanka się ostatnio trochę skiepściła, ma jakieś problemy finansowe zdaje się, ale nie będę nikomu odradzać, bo tam też można znaleźć prawdziwe cacko. ja myślałam też o hugo bossie - mają fajne projekty :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Nie chciałam wysuwać propozycji z droższymi projekami, bo oczywiście zawsze sie znajdą. Np. najlepsze garnitury sa od Zegna. Ale potrafią kosztować po 20-40tys.
Jednak patrząc na rodzime interesy postawiłam na wcześniej wspomniane.
Nie polecam natomiast żadnych garniturów z niższej półki. To jest ubiór, w którym ma sie wyglądać dostojnie i profesjonalnie. Kupuje się go raz na dłuższy okres czasu, więc jak już-to kupić coś porzadnego. Różnicę miedzy modelem droższym a tańszym widać gołym okiem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
warto też popytać sprzedawców w sklepie, np. o rodzaj wełny lub innych materiałów użytych do produkcji, co się gniecie a co nie, w czym się oddycha...itp.
nie trzeba miec nawet zorientowania w temacie, bo od razu widać kiedy sprzedawca wie co mówi, a kiedy zaczyna się jąkać i zastanawiać co nam odpowiedzieć - wtedy najlepiej uciec z takiego sklepu - w końcu to garnitur, a nie jakiś bawełniany top


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
warto też popytać sprzedawców w sklepie, np. o rodzaj wełny lub innych materiałów użytych do produkcji, co się gniecie a co nie, w czym się oddycha...itp.
nie trzeba miec nawet zorientowania w temacie, bo od razu widać kiedy sprzedawca wie co mówi, a kiedy zaczyna się jąkać i zastanawiać co nam odpowiedzieć - wtedy najlepiej uciec z takiego sklepu - w końcu to garnitur, a nie jakiś bawełniany top



To ja mogę jedynie podpowiedzieć, byście brały garnitury o jak najwyższej skrętności wełny-im wyższa tym mniej będzie się gniótł garnitur.a nawet jeśli się wygniecie-wystarczy przeciągnąć po nich ręką i wraca do swojej naturalnej, prostej postaci. Druga kwestia to taka by wybierać garnitur 100% wełniany-najlepiej bez domieszek. Wtedy spełnia on parametry wentylacyjne. Żadnych poliestrów czy rayonów! ewentualnie można pokusić się o kaszmir.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
o super, że jest ktoś (Złośnica) kto się na tym zna :) ja z pewnością z rad skorzystam, bo na zakupy garnituru sie z narzeczonym wybieramy razem; on niech wybierze sobie coś co mu sie podoba i w czym się dobrze czuje, a ja się zajmę jakością i kolorem koszuli :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
o super, że jest ktoś (Złośnica) kto się na tym zna :) ja z pewnością z rad skorzystam, bo na zakupy garnituru sie z narzeczonym wybieramy razem; on niech wybierze sobie coś co mu sie podoba i w czym się dobrze czuje, a ja się zajmę jakością i kolorem koszuli :)


zawsze dużo radości mi sprawia doradztwo w tej kwestii :))

ah-zwróćcie tez uwagę na rozcięcie z tyłu. Mi osobiście podbają się 2 rozcięcia co tworzy taką klapę. Bo lepiej przy siedzeniu okłada się tył marynarki. Najgorzej wygląda to przy braku rozcięcia.
Zwracajcie także uwagę by Pan podczas siadania rozpinał guziki marynarki. Gdy siedzi powinna być rozpięta, gdy wstaje-zapina i powinna być zapieta.
Ja wiem, że to są szczegóły, na które większość nie zwraca uwagi, ale to naprawdę lepiej wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Strój pana młodego
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
o właśnie z tym zapinaniem, bo ja słyszałam, że jednego guzika, na samym dole,w ogóle nie powinno się zapinać - to prawda?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group