suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:26


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 06 lis 2013, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
A ja polecam sesję, która "pasuje" do PM. Jeśli lubią góry - niech robią w górach. Jeśli kochają swoje miasto (Kraków, czy każde inne) - niech robią w mieście. Oprócz tego są różne miejsca "tematyczne", np. związane z Tolkienem. A jeśli ktoś nie ma takich "klimatów", to polecam zwykłą sesję w pięknej naturze lub wnętrzu.
Wymyślanie czegoś, co zupełnie nie pasuje do życia PM (np. sesja na motocyklu, gdy oboje nie jeżdżą, ani nie chcą jeździć) wychodzi trochę sztucznie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 11 gru 2013, 21:10 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2013, 21:05
Posty: 4
Zgadzam się z autocash, powinniśmy nawiązywać do swoich pasji. No ale jeśli takowych nie posiadamy, czy nie mamy sprecyzowanych plenerów to najlepiej zdać się na fotografa!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 12 gru 2013, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Moi znajomi (właśnie fani Tolkiena) zrobili sobie sesję w skansenie - i to rozumiem :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 16 gru 2013, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2013, 11:44
Posty: 1
Dużo zależy od tego gdzie mieszkamy i jakie mamy możliwości , czy dojazd też wchodzi w grę , można w jakimś ładnym parku , plaży ,górach czy na starówce .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 18 gru 2013, 10:46 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Ja myślę, że tu nie chodziło o miejsce (góry, park), ale raczej o temat (na pikniku, na motocyklach), itp. A to - jak wspominałem - powinno pasować do charakteru i zainteresowań Państwa Młodych. Przynajmniej według mnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 18 mar 2014, 15:21 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2014, 15:07
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Niekonwencjonalne sesje zdjęciowe są zawsze fajne! O ile nie są kiczowate:) Trzeba uważać, aby nie przesadzić, ale też po co w sumie robić coś nudnego, skoro można wymyślić ciekawe miejsce, czy dodatki. Najgorzej, gdy fotograf ma podejście, że "aaa... umówmy sie w parku, zobaczymy na miejscu co się zrobi". Dobre sesje trzeba zaplanować wcześniej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 12 sie 2014, 08:59 
Offline

Dołączył(a): 12 sie 2014, 08:43
Posty: 9
Najlepiej też sprawić by młodzi zachowywali się naturalnie.Niekonwencjonalne miejsca na sesje trzeba wccześniej poszukać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 12 sie 2014, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2014, 13:45
Posty: 8
Lokalizacja: Wrocław
Najlepsze sesje ślubne wychodzą wtedy, gdy Młodzi utożsamiają się z pomysłem na zdjęcia. Czują ten klimat, bo jest to związane z nimi, ich zainteresowaniami :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 17 wrz 2014, 22:37 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2014, 20:29
Posty: 5
Ja również myślę o takiej sesji która w jakiś sposób mogłaby nas odzwierciedlać a także nasze zainteresowania, a poza tym chciałabym ją mieć gdzieś w centrum jakiegoś wielkiego miasta wśród ludzi aut i całego tego miejskiego zgiełku, lubię taki klimat

Na poprawę nastroju zajrzyj na mojego bloga http://logista.blox.pl/html.


Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 11:18 przez OneVan1989, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na sesję
PostNapisane: 30 wrz 2014, 22:45 
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2014, 22:39
Posty: 3
Moim zdaniem sesja zdjeciowa powinna obrazować charaktery, zainteresowania i hobby nowożeńców. Ja z moja przyszłą żoną będziemy mieć sesję na motorach. Mam nadzieje, że będzie ona udana, a my będziemy w pełni zadowoleni, a nasi goście zachwyceni tymi zdjęciami. Zamierzamy dać gościom oczywiście odbitkę :)

Odwiedź proszę mojego bloga https://metamorfoza2.wordpress.com/, nie pożałujesz.


Ostatnio edytowano 29 maja 2015, 09:54 przez drradzislaw2505, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group