suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 06:57


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 04 gru 2010, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
polecacie robic zdjecia w plenerze czy w studio?Jesli w plenerze to jaki miejsca poleciacie? Jezioro, las, polane? mi sie marzy sesja na koniach lub na motocyklach?co o tym myslicie?Jeszcze na jakims jachcie by było fajnie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
zdecydowanie plener :D
W studiio to musi byc naprawde super fotograf zeby nie zrobil zdjec "kiszkowatych" :?
Wiem ze np u fotografa Marcina Łysaka zrealizujecie kazda fantazje :D
Facet naprawde stanie na glowie ale zrobi co sobie wymarzycie :D
http://www.lysak.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 gru 2010, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:11
Posty: 24
Ja widziałam zdjęcia zrobione na torach kolejowych, czarno-bałe, świetne!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 gru 2010, 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Mnie się również takie plenerowe zdj. bardzo podobają :) Niedawno widziałam zdj. koleżanek ze studiów- jednej na motocyklu, a drugiej na koniach właśnie. Z tym, że z tego co pamiętam, to ci z końmi mają własną stadninę koni, więc o tyle łatwiej... Pewnie musielibyśmy mieć fotografa, który ma jakieś gospodarstwo agroturystyczne zaprzyjaźnione i można by wypożyczyć parkę koni.
Na motocyklu też fajnie wyglądają, zwłaszcza podczas jazdy...
Inna z moich koleżanek miała sesję zdjęciową w wodzie.... po prostu SUPER!!! Zdj. przepiękne... Tylko zastanawiam się co potem z sukienką i frakiem/czy garniturem Pana Młodego? :?
Mój narzeczony powiedział stanowcze NIE takiej sesji- bo się ubrania zniszczą etc... :( A mnie się bardzo podobają... Ech... :(
W lesie, czy nad jeziorem też są fajnie- ogólnie to podobają mi się takie zdj. na tle natury...
Bardzo podobają mi się również te "jesienne" zdj. ślubne i np takie w zbożu, czy kukurydzy :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 gru 2010, 11:20 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Kasia1007 napisał(a):
Tylko zastanawiam się co potem z sukienką i frakiem/czy garniturem Pana Młodego? :?
Mój narzeczony powiedział stanowcze NIE takiej sesji- bo się ubrania zniszczą etc... :( A mnie się bardzo podobają... Ech... :(
:D

Tez ten argument mniie powstrzymuje od takich zwariowanych pomyslow :( Bo garniak jak garniak ale sukienka :cry: :|


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 06 gru 2010, 08:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
My chcieliśmy w wodzie jednak taka sesje się robi bo ślubie i weselu i oczywiste jak się ma własną suknie. Jednak to są dodatkowe koszta bo trzeba iść do fryzjera nowy makijaż itp


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 06 gru 2010, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mi też duzo bardziej podoba się sesja w plenerze niż studio. Również marze o motorach albo o konach ale wiem że to pewnie pozostanie tylko moim marzeniem... Chociaż Mój kolega wziął ślub na jednej z egzotycznych wysp i jak później pokazywał zdjęcia to nikt nie chciał wierzyć że na prawdę w jakiejś puszczy w ślubnych strojach byli tak wiec czasem nie warto przesadzać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 06 gru 2010, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
pewnie ze w plenerze :D ładnie wyglada np na zaku tylko nie w jakis ruinach o to juz jest oklepane :) ładnie tez w jakims ogrodzie gdzie jest ełno kwiatów jakas rzeczka ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 07 gru 2010, 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
W życiu w studio!! o fuuu.. jak widzę e sztuczne pozy i papierowe tło to mnie nosi... plener, plener i jeszcze raz plener.. najlepiej nie w ogrodzie fotografa, bo takie rzeczy też widziałam :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 07 gru 2010, 10:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
W życiu w studio!! o fuuu.. jak widzę e sztuczne pozy i papierowe tło to mnie nosi... plener, plener i jeszcze raz plener.. najlepiej nie w ogrodzie fotografa, bo takie rzeczy też widziałam :P



A co w przypadku gdy deszcz pada?W ogóle nie robić zdjęć?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group