suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 16:13


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 12 gru 2010, 09:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2010, 14:44
Posty: 38
Lokalizacja: mała wiocha za Krakowem
beti86, a mi sie akurat sesja ktora pokazalas bardzo podoba. Gdybym miala suknie slubna -taka koscielna- zamiats przechowywac ja na strychu zeby ja robale potem zjadly - wolałabym zaszalec i utaplać ją w piasku czy tez w błocie zeby miec niesamowite fotki :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 01:06 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
moniskaa napisał(a):
Ja widziałam zdjęcia zrobione na torach kolejowych, czarno-bałe, świetne!!!



potwierdzam - na prawdę świetne wychodzą. u mnie w mieście do tego jeszcze na moście kolejowym można zrobić, potem na zakończenie sesji wejść do wody :) super sprawa. jak jeszcze kawałek plaży jest przy rzece - można zrobić takie ujęcia jakby się było nad morzem, przy zachodzie słońca. u nas będzie zdecydowanie plener plus zdjęcia na sali i w jej okolicy, a studyjnym zdjęciom mówimy nie - u mnie to za drogi interes - za dużo sobie liczą...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 01:14 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Złośnica napisał(a):
beti86 napisał(a):
ale masz świadomośc tego jak sukienka wygląda po weselu?i na nowo trzeba zrobić makijaż i fryzurę a to znowu kosztuje


Wszystko zależy na czym nam najbardziej zależy-czy na tym by nie urazić gosci czy na tym by zdjecia były niesamowicie piękne. SUkienka owszem, może gdzieniegdzie nosić ślady uzytkowania, ale przecież mozna zrobić takie ujęcie, że nie będzie ich w ogole widać. Myślę, że makijaż i fryzura to koszt do przełknięcia. A jeżeli koneicnzie nie chcemy korzystać z usług profesjonalisty możemy sami wykonać e czynności lub poprosić kogoś znajomego-siostrę, przyjaciółkę...




niekoniecznie musimy mieć bombową fryzurę - zawsze można tą sesję potraktować jako zdjęcia z podróży poślubnej - wiecie - temat uciekającej młodej żony bez makijażu itp.
poza tym według mnie, lepiej mieć na sesji sukienkę przybrudzoną czy nawet trochę rozdartą, bo to można zretuszować - niż mieć sesję przed weselem i na weselu mieć ją brudną albo nie daj Boże z dziurami .... Jak się rozpada deszcz to szlag trafi wszystkie przygotowania w dniu ślubu i na zrobienie nowego makijażu i fryzury może już nie być czasu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 08:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
radamasntys napisał(a):
beti86, a mi sie akurat sesja ktora pokazalas bardzo podoba. Gdybym miala suknie slubna -taka koscielna- zamiats przechowywac ja na strychu zeby ja robale potem zjadly - wolałabym zaszalec i utaplać ją w piasku czy tez w błocie zeby miec niesamowite fotki :)


ja przeciwnie - na tak ekstremalną sesję bym się nie zdecydowała. rozumiem - w wodzie, w górze, na ruinach, czy nawet ze spadochronem, ale w błocie....heh chyba nie miałabym przyjemności w oglądaniu siebie upaplanej w piasku czy błocie :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
ja też nie zdecydowałabym sie na paplanie w błocie.. nie pauje mi to na sesję ślubną...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 10:00 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
lepsze błoto niż kisiel ;) hehe to głównie od młodych zależy co chcą, fotograf zrobi praktycznie wszystko ;) no mój może ze spadochronem by nie skoczył ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 10:32 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja niestety nie moge miec takiej sesji gdyz bede miec suknie wypozyczona a po drugie sesja przed kościołem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Czasem można się dogadać z właścicielką salonu, z którego wypożyczasz, do jakiego momentu można się pobrudzić i czasem pozwalają że tak powiem na więcej ;) wiadomo że czysto białej jej i tak nie oddasz po ślubie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
magda0307 napisał(a):
Czasem można się dogadać z właścicielką salonu, z którego wypożyczasz, do jakiego momentu można się pobrudzić i czasem pozwalają że tak powiem na więcej ;) wiadomo że czysto białej jej i tak nie oddasz po ślubie.


no ale chyba żaden salon nie zgodziłby się na tarzanie się w sukni w błocie ...hhehhe :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
hehe no właśnie jeśli bym się zapytała to jeszcze mi w ogolę by nie wypożyczyli, bo by się bali :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group