suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 03:30


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 18:53 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
beti86 napisał(a):
no i Katorii znowu utwierdza mnie w mojej decyzji, te konie są takie romantyczne mmmm... nie chce miec zdjec z humorem, oczywiscie mozna zrobic kilka i potem ewentulanie zadecydowac ktore beda najlepsze. dla mnie ślub jest poważna decyza i nie chca z tego robic szopki nawet na sesji



raczej żadnej z nas nie chodzi o zrobienie szopki - jesteśmy ludźmi z poczuciem humoru - więc możemy sobie pozwolić na kilka humorystycznych zdjęć. KSN gondola, zoo, tygrys - coraz bardziej żałuje że w Wawie nie mieszkam ;) dobry fotograf poradzi sobie z takim "wyzwaniem" jakim jest zrobienie zdjęć w gondoli czy nawet z brzegu jak młoda para sobie pływa - to nie stanowi problemu.
co do toastu - nie zgodzę się z Beti, że nie są uwiecznione - dobry kamerzysta zorientuje się co jest grane i nagra ten toast - bo to też byłaby wtedy część wesela.
co do plenerów - nie bójmy się robić zdjęć w żadnym miejscu, róbmy tam, gdzie nam odpowiada, nie patrząc czy ktoś uzna to za kiczowate - bo to zdjęcia głównie dla nas - dla gości mogą być tylko z wesela a nie wszystkie z sesji - bo nie robimy ich pod publikę - tylko dla własnej pamiątki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Nie warto na siłę wyszukiwać miejsc gdzie jeszcze nikt nie miał zdjęcia lub właśnie miało wiele par bo znaczy to ze są ładne jeśli jeszcze nie macie takich "swoich" miejsc to może warto wybrać się na spacer i poszukać takich urokliwych perełek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 07 sty 2011, 09:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Tak Katorii masz racje, jesli miejsce jest już znane tzn ze jest ładne a myślę ze każde zdjęcie robione w tym samym miejscu nigdy nie będzie takie samo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 07 sty 2011, 11:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Będzie inne chociażby dlatego ze będą na nim inne osoby a poza tym każdy z nas ogląda zdjęcia pod swoim kontem i widzi w nich coś innego


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 20 sty 2011, 21:49 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2011, 20:10
Posty: 1
No jak dla mnie to ewidentnie Plener. chociaż w studio też można zrobić romantyczne zdjęcia inne niż wszystkie ale do tego trzeba mieć łeb na karku. Bo operowanie 3-4 źródłami światła tak żeby stworzyć klimat nie jest łatwo :) ale się da :) A co do samego miejsca to zależy jakie zdjęcia chcecie mieć. Park zieleń itp. to klasyka zawsze wychodzi ładnie. ale można zrobić jeszcze zdjęcia np. na plaży w tramwaju autobusie praktycznie wszędzie wszystko zależy od waszych wymagań i umiejętności fotografa z radzeniem sobie z różnorodnymi miejscami. :) Ja zazwyczaj preferuję na jednej sesji kilka miejsc na sesję żeby mieć różnorodne zdjęcia. Szalone ale i romantyczne takie które przetrwają próbę czasu a dokładnie mam na myśli zmieniające się gusta. Np. ostatnio robiłem sesję narzeczeńską w opuszczonej fabryce. Kontakt i zdjęcia na pv


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 04 lut 2011, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 14:56
Posty: 2
Lokalizacja: Płock
Nie dajcie się zwariować! Róbcie zdjęcia w tych miejscach, które dobrze się Wam kojarzą, w których lubicie bywać, które razem odwiedzacie - wtedy będziecie po prostu dobrze się czuli w czasie sesji i zdjęcia na pewno pokażą Wasze szczęście.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 29 cze 2011, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 28 cze 2011, 08:42
Posty: 8
jeszcze 2 lata temu bylam zakochana w zdjeciach w wodzie, ale teraz wszyscy takie robia i juz mi sie przestaly podobac, na zamku w ogrodzie botanicznym tez juz bylo...wiec gdzie teraz sie robi fajne zdjecia w efektownym plenerze? co jest trendy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 29 cze 2011, 08:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
No właśnieco jest trendy?? ja nie wiem, ale ostatnio widziałam ze modne są zdjęcia w nietypowych sceneriach, np. na tle obskurnej kamienicy, podwórza blokowiska (tylko, że na tle takiej brzydoty uchwycenie piękna państwa młodych jest nie lada wyzwaniem!!!)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 29 cze 2011, 09:43 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 01 kwi 2011, 13:52
Posty: 15
hm... no nie wiem nie wiem, ale za parenascie lat ogladac swoje zdjecia z obskornego blokowiska. tez sama nie mam pomyslu,a to pomysl jest najwazniejszy. myslicie ze moge liczyc na inwencje fotografa?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 29 cze 2011, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
jak najbardziej :) dobry fotograf będzie wiedział, gdzie Wam zrobić zdjęcia, jeśli sami nie będziecie zdecydowani :) zazwyczaj jest też tak, że ma on kilka fajnych miejsc i wybiera między nimi razem z młodymi. tak właśnie było w przypadku ślubu koleżanki, miała ślub na początku czerwca tego roku i fotograf powiedział, żeby poświęcili na sesję cały dzień. byli w kilku miejscach i zrobili mnóstwo zdjęć - na efekty jeszcze muszę poczekać, bo ich nie dostali jeszcze. ale mieli zdjęcia i na łódce, na plaży, na dworcu pkp, w lesie, na łące, łapali stopa itp itd - no mnóstwo tego było :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group