suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 kwi 2024, 10:36


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 16 gru 2010, 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja jako świadkowa w ogóle nie uczestniczyłam w sesji plenerowej. świadka już w tym dniu nie było więc i ja się nie przydałam, poz tym uważam, że byłaby zbędna na tej sesji, wystarczy, że miałam sporo zdjęć z kościoła i wesela, no i z przygotowań do ślubu panny młodej...
a po co niby w plenerze miałaby się sztucznie wdzięczyć do świadka czy coś w tym stylu...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 16 gru 2010, 12:14 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
to tak samo sztucznie się ludzie wdzięczą i w dniu ślubu - a wcale tak nie musi być bo to zależy od ludzi! Kurczę nie rozumiem takiego podejścia - jak ktoś nie chce to nie - ale nie piszcie że to jakieś sztuczne, bo to tak jakby sztuczne było całe wesele. Fakt - zdjęcia są pozowane, ale to zależy dużo od nastawienia ludzi do takich sesji - idziesz gdzieś w plener, biegacie po zbożu, wchodzicie na stogi siana, jedziecie z młodymi na wycieczkę ciągnikiem i na przyczepce, jedziecie razem windą, i wszystko inne - powinno się przy tym bawić a nie chodzić z miną "nie cierpię zdjęć" no sorryy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 16 gru 2010, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
czy mi się wydaje czy jesteśmy na forum????? każdy ma prawo wyrazić własną opinię na jakiś temat! dla mnie te sesje wyglądają sztucznie i już, a to, że komuś się podobają rozumiem! każdy ma własne zdanie!
dlaczego zatem mówisz: " nie piszcie"? jak chcę to mogę pisać!

p.s. do Pani "swatki" jeśli stwierdzi Pani, że mówię nie na temat postu to trudno...ale chciałam wyrazić własną opinię! (jeśli trzeba to może pani ten post wykasować)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
czy mi się wydaje czy jesteśmy na forum????? każdy ma prawo wyrazić własną opinię na jakiś temat! dla mnie te sesje wyglądają sztucznie i już, a to, że komuś się podobają rozumiem! każdy ma własne zdanie!
dlaczego zatem mówisz: " nie piszcie"? jak chcę to mogę pisać!

p.s. do Pani "swatki" jeśli stwierdzi Pani, że mówię nie na temat postu to trudno...ale chciałam wyrazić własną opinię! (jeśli trzeba to może pani ten post wykasować)



Ja sie tez podpisuję pod Twoim stwierdzeniem. Jeżeli jakaś zabawa czy coś mi się nie podoba, sama bym tego nie założyła czy nie zrobiła piszę to. To jest forum i mamy się wymieniac własnymi odczuciami a nie dopasowywać pod innych. Mi nie podobają się cekinki i tandetne baloniki, a ktoś inny to uwielbia. I jest Okej pod warunkeim, ze nikt mnie nei zmusza do zmiany nastawienia!

Wracając do temat.
Widziałam fantastyczne sesje w skansenie XIX wiecznych chłopskich chat.

A tu sesja nad morzem:(piękne zdjęcie! :))
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
moze ktoras z Was pochodzi z okolic Lublina to moze przyda się to co teraz przesle, artukuł jednego z fotografów:
"jeśli chodzi o Lublin jest kilka takich miejsc, które świetnie nadają się na ślubne fotografie. Bardzo popularne są sesje ślubne w Ogrodzie Botanicznym. Nic dziwnego – to jedyne takie miejsce w Lublinie gdzie panuje tak cudowna, wiosenna aura. Kolorowe kwiaty, małe strumyczki, zielone rośliny będą cudownym tłem dla ślubnych zdjęć. Popularnością cieszy się nie tylko wiosną ale także jesienią, a nawet w okresie zimowym. To na prawdę wyjątkowe miejsce, o czym przekonało się już wielu nowożeńców. Jeśli chcesz mieć zdjęcia w plenerze dobrym rozwiązaniem będzie też Muzeum Wsi Lubelskiej. To miejsce gdzie oprócz bogactwa roślin, przyrody znajdziesz wiele ciekawych zabytków z pradawnych dziejów Lublina, oraz najprawdziwsze zwierzęta. Możesz mieć zdjęcia ślubne na tle pasącego się stada owiec, zabytkowego wiatraka, lub starej, wiejskiej chałupy."


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 16 gru 2010, 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
a tu przykąłd z Wilekopolski:

Nowożeńcy ze stolicy Wielkopolski, którzy pragną uwiecznić swój najważniejszy dzień na fotografii ślubnej w Poznaniu mają bardzo duży wybór plenerów. Najczęściej wybierany na miejsce sesji fotograficznej jest park nieopodal Cytadeli. Te rozległe zielone tereny wspaniale nadają się na tło niezapomnianych zdjęć upamiętniających dzień ślubu. W ostatnich latach departament zieleni bardzo zadbał o te tereny i w tej chwili stanowią one jeden z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców Poznania park. Innym ciekawym miejscem są okolice toru wodnego na Malcie. Te rekreacyjne tereny również są bardzo zadbane i mają swój niewątpliwy urok. Często na sesję fotograficzną wybierane są także okolice Starego Browaru. Wprawdzie mieści się tam centrum handlowe, jednak zewnętrzne mury i okalający je park zachowały swój niezwykły klimat i nadają się również jako tło dla tego typu sesji fotograficznych. Jeśli jakaś para nie może zdecydować się na zdjęcia w samym mieście, może wybrać jeden z okolicznych pałaców magnackich lub nawet zamków. W Wielkopolsce jest ich kilkadziesiąt, w większości odrestaurowanych i z pięknymi parkami dookoła. Idealne miejsce na pamiątkowe fotografie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 16 gru 2010, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
KSN napisał(a):
czy mi się wydaje czy jesteśmy na forum????? każdy ma prawo wyrazić własną opinię na jakiś temat! dla mnie te sesje wyglądają sztucznie i już, a to, że komuś się podobają rozumiem! każdy ma własne zdanie!
dlaczego zatem mówisz: " nie piszcie"? jak chcę to mogę pisać!

p.s. do Pani "swatki" jeśli stwierdzi Pani, że mówię nie na temat postu to trudno...ale chciałam wyrazić własną opinię! (jeśli trzeba to może pani ten post wykasować)



ok - to jest forum - ale nie do nabijania sobie postów, a trochę to Twoje uzasadnienie jest słabe szczerze mówiąc - wiadomo jednemu to się podoba innemu tamto - no ale tak jak napisałam - jak na ślubie sztucznie się wdzięczysz to i na kilku zdjęciach na sesji też. i to też jest tylko takie moje zdanie - bo nie ma znaczenia czy w plenerze czy w studiu czy w kościele - trzeba do nich dobrze się nastawić. nie chcesz nie robisz - nie wiem o co ten hałas ;P

znowu wracając do tematu - fajne zdjęcia wychodzą na hałdach piasku - kilka km ode mnie i podejrzewam że nie tylko - w pobliżu rzeki jest żwirownia czy coś takiego - wygląda to zupełnie tak, jakby się było na pustyni (jeśli się odpowiednio ustawi w dobrym miejscu) albo jeśli pójdziemy dalej bliżej rzeki to wygląda jak nad morzem lub jeziorem - coraz bardziej popularne to jest i tak samo w skansenie kurpiowskim fajny motyw wychodzi - z wycinankami, gliną itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 17 gru 2010, 09:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
tak naprawde nieważne gdzie tylko ważne by mieć pomysł na zrobienie tych zdjeć.
POnizej fajne pozy w zwykłych miejscach:
\
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 17 gru 2010, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
a propos żwirowni-zobaczcie co można tam stworzyc:
Obrazek
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Gdzie zrobić zdjecia
PostNapisane: 17 gru 2010, 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja znalazłam super fotę na tej stronie:
http://www.nelita.pl/sluby/plener/zdjecia-plener.html
nie mogę jej wkleić, bo prawa autorskie, ale zawsze możecie zobaczyć same :)
poza tym jeszcze kilka innych pomysłów


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group