suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 14:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 17 lip 2014, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 17 lip 2014, 21:12
Posty: 1
nasz wybór po zastanowieniu padł na sesję po ślubie w innym dniu - uznaliśmy, że nie ma sensu aż tak napinać kalendarza :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 29 lip 2014, 07:24 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2014, 07:08
Posty: 5
kakikiki napisał(a):
nasz wybór po zastanowieniu padł na sesję po ślubie w innym dniu - uznaliśmy, że nie ma sensu aż tak napinać kalendarza :)

ja również uważam że sesja podczas wesela to strata czasu i na sesje umówiliśmy się tydzień po ślubie

____________________
Polecam serdecznie https://ameliakaminska.wordpress.com/ atrakcyjna oferta!


Ostatnio edytowano 01 lut 2015, 20:45 przez Hassanxyz2417, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 29 lip 2014, 13:45 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Moim zdaniem sesję najlepiej zrobić po ślubie. Przed uroczystością mamy wiele spraw do załatwienia, a po zostaje nam już podróż poślubna i wspólne życie. Odradzam jednak odwlekanie sesji w nieskończoność. Najlepiej w następnym tygodniu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 31 lip 2014, 09:44 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2014, 09:36
Posty: 1
Po ślubie najlepiej bądź na weselu wyskoczyć jeżeli mamy blisko miejsca plenerowego. Nie warto odkładać na jakieś dłuższe terminy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 09 sie 2014, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2014, 17:20
Posty: 5
Moim zdaniem najlepiej po ślubie, przed jesteśmy zabiegani, zestresowani, a taka sesja zamiast być przyjemnością jest po prostu kolejną rzeczą do odhaczenia w kalendarzu. Po ślubie zazwyczaj oddychamy z ulgą, przez co i wyglądamy lepiej i lepiej się na takiej sesji bawimy.

____________________
Prawda w oczy kole https://radekradzi.wordpress.com/2014/11/26/gdzie-ogladac-legalnie-filmy/ takie mamy ceny!


Ostatnio edytowano 02 mar 2015, 12:08 przez PROONA99, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 17 wrz 2014, 22:58 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2014, 20:29
Posty: 5
Ja ostatnio byłam na weselu i już dawno nie spotkałam się z tym że młodzi wychodzili na sesję w trakcie wesela, nie było ich ponad dwie godziny według mnie szkoda czasu i zdecydowanie wolę sesję po ślubie, a przed ślubem sesję narzeczeńską, tak jest najrozsądniej

Widziałeś nowy blog mojego kolegi http://www.marianlogistyk.e-blogi.pl/ ? Musisz go zobaczyć.


Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 11:18 przez OneVan1989, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 29 wrz 2014, 13:00 
Offline

Dołączył(a): 03 wrz 2014, 12:47
Posty: 14
JA mam podobny dylemat, choć tak naprawdę zastanawiam się czy nie zorganizować takiej sesji podczas ślubu. Tak akurat się składa, że mamy wesele w bardzo urokliwym i niebanalnym miejscu;)
http://www.palackotulinskich.pl/palac

Wiem, że wiele osób specjalnie przyjeżdża tutaj na same zdjęcia, więc naprawdę fajnie byłoby wykorzystać jeszcze w trakcie wesele zarówno wnętrza Pałacyku, jak i jego przepiękny ogród.

Pytanie czy to jednak nie zajmie zbyt dużo czasu i w jakiś sposób nie urazi gości...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 16 paź 2014, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2014, 19:24
Posty: 5
Najlepszym rozwiązaniem jest sesja po ślubie, Państwo Młodzi nie są wtedy tak zestresowani, poza tym nie muszą tracić 1 czy 2 h na sesję w trakcie przyjęcia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 23 paź 2014, 17:04 
Offline

Dołączył(a): 17 lut 2014, 18:22
Posty: 7
Ja uważam że to jest ten jedyny dzień i tylko tego dnia sesja ma ten niepowtarzalny wyjątkowy charakter. Przecież spokojnie można wygospodarować tą godzinkę czy dwie, np goście zajmują się obiadowaniem, a my spokojnie do zajazdu regionalnego na sesyjkę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 29 paź 2014, 16:07 
Offline

Dołączył(a): 29 paź 2014, 15:59
Posty: 3
jolaniebieska napisał(a):
Ja uważam że to jest ten jedyny dzień i tylko tego dnia sesja ma ten niepowtarzalny wyjątkowy charakter. Przecież spokojnie można wygospodarować tą godzinkę czy dwie, np goście zajmują się obiadowaniem, a my spokojnie do zajazdu regionalnego na sesyjkę.

Niekoniecznie, obiad nie zajmie godziny ani dwóch, zresztą para młoda też coś musi zjeść. Jak dla mnie optymalnie jest kilka dni po ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group