suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:24


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 02 mar 2015, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Z dostępem do takich zdjęć łatwo nie jest.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 10 mar 2015, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2015, 13:21
Posty: 1
U nas sesja odbędzie się po ślubie. Jakoś tak dziwnie przed. Nie pasowałoby mi przed, a tak będzie już po tym wielkim dniu. To zupełnie inaczej wtedy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 12 mar 2015, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 18:11
Posty: 5
ja uważam że sesję ślubną najlepiej robić po ślubie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 12 mar 2015, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, 10:21
Posty: 2
Lokalizacja: Kielce
Znajomy fotograf twierdzi, że tylko po ślubie: można się wytarzać w błocie, można siąść białą suknią na piasku, można jednym słowem: zaszaleć. Przed ślubem jest spięcie, stres, pośpiech. Sam miałem przed ślubem i raczej nie polecam :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 13 mar 2015, 10:31 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2014, 20:51
Posty: 5
No to ja uważam, że jest to bardzo wyluzowany fotograf : ) właśnie jeśli o mnie chodzi to po prostu no nie wiem jest taka sprawa, że zdecydowanie lepiej jest zrobić przed ślubem bo wtedy jeszcze jest ta taka atmosfera i taka gorączka akurat ślubna a po ślubie to wszystko opada te całe emocje


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 14 mar 2015, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, 21:00
Posty: 7
Sesja w dniu ślubu to czyste szaleństwo! Tu cię poganiają - trzeba szybko, bo przecież goście czekają na sali, mega stres, że zdjęcia nie będą perfekcyjne i że nie będzie można ich poprawić i w ogóle jedna wielka spina! Polecam sesję po - wszystko na luzie, można poprawiać kadry dotąd, aż wyjdą perfekcyjnie! Poza tym nie musicie się martwić, że stroje się pobrudzą i możecie pozwolić sobie na szaleństwa takie jak np. zdjęcia w wodzie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 18 mar 2015, 09:00 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2014, 20:07
Posty: 5
Naranrea napisał(a):
No to ja uważam, że jest to bardzo wyluzowany fotograf : ) właśnie jeśli o mnie chodzi to po prostu no nie wiem jest taka sprawa, że zdecydowanie lepiej jest zrobić przed ślubem bo wtedy jeszcze jest ta taka atmosfera i taka gorączka akurat ślubna a po ślubie to wszystko opada te całe emocje

Ja uważam, że lepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie takiej sesji na spokojnie po ślubie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 18 mar 2015, 22:49 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2014, 21:03
Posty: 2
Po ślubie i przed ślubem co to właściwie za różnica ? Przecież zdecydowanie najlepiej jest zrobić ją kiedy się chcę i akurat według mnie przed i po ; ) jeśli o mnie chodzi to ja właśnie miałam przed i po i to bardzo dobrze wyszło : ) mój mężuś się spisał i nawet na wszystkich tych sesjach pokazał swój uśmiech


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 19 mar 2015, 10:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2015, 21:11
Posty: 4
przed po i w trakcie, tak żeby upamiętnić całe wydarzenie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 28 mar 2015, 00:30 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2015, 22:45
Posty: 3
Ja robiłam sesję po ślubie, bo to zawsze jest ryzyko, że coś się ubrudzi, czy ewentualnie zniszczy.
I miałam rację...poplamiłam suknie błotem idąc po sesji do garderoby, która była w drugim budynku. A świadkowa złamała obcas na prostej drodze :p
Poza tym po człowiek jest mniej spięty ;)

W wolnej chwili wejdź na bloga http://rekreacjaznorma.bloog.pl/ - autor pisze bardzo ciekawe posty.


Ostatnio edytowano 28 maja 2015, 13:42 przez roberta18, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group