suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 04:27


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 18 paź 2012, 11:24
Posty: 3
Witam robiliście swoje sesje ślubne przed czy po ślubie? Pytam oczywiście osoby, które miały robione sesje nie w dzień ślubu tylko innego dnia. Jak waszym zdaniem jest lepiej?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 19 paź 2012, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2012, 13:18
Posty: 5
Witam,
My planujemy zrobić to pół na pół. Tak, żebym nie musiała wydawać dodatkowej kasy na makijażystkę i fryzjera. Takie klasyczne zdjęcia "dla babci" zrobimy w dzień ślubu, a te bardziej odważne i potencjalnie powodujące zabrudzenia ubioru w innym terminie.
Moi znajomi mieli sesję plenerową kilka dni po ślubie i mówią, że już jest inna atmosfera-przede wszystkim czas nie goni i nie trzeba się martwić o ewentualne ubrudzenie czy zniszczenie sukienki.
Modne są też filmy kręcone na plenerze w trakcie sesji. Może to dać ciekawy efekt?Widziałam taki filmik na youtubie i wygląda zachęcająco. Jak myślicie?

Ktoś wie ile to może kosztować?

http://www.youtube.com/watch?v=RszSL-v-P28&feature=plcp

Pozdrawim i liczę na burzę mózgów:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 23 paź 2012, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 23 paź 2012, 14:32
Posty: 1
Ja część zdjęć - zdjęcia z gośćmi miałam w dzień ślubu, a plener taki dla nas w całkowicie inny dzień


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 24 paź 2012, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2012, 14:08
Posty: 17
Nie wiem jak jest w innym dniu przed ślubem, ale po ślubie jest bez stresu i na luzie.
Nie skupiasz się na niczym poza zdjęciami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 24 paź 2012, 19:24 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2012, 21:51
Posty: 18
u mnie nie ma mowy żeby przed ślubem... mój narzeczony zobaczy mnie w suknie dopiero przed ołtarzem, gdzie zaprowadzi mnie Tato ;) część sesji będzie w dniu ślubu zaraz po obiedzie pierwszych tańcach, a reszta w tygodniu po ślubie już na spokojnie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 13 gru 2012, 17:07 
Offline

Dołączył(a): 09 gru 2012, 19:46
Posty: 9
My będziemy mieli sesję po ślubie. W trakcie wesela, na pewno wykorzystamy do kilku zdjęć sąsiedztwo skał, lasu i gości :D Ale typowo ślubną sesję szykujemy parę dni po :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 17 gru 2012, 12:37 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2012, 12:32
Posty: 2
My z mężem chcemy zrobić zdjęcia po ślubie, ponieważ jestem przesądna i nie chce, żeby mój przyszły mąż widział mnie w sukni ślubnej przed uroczystością :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 17 gru 2012, 18:09 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2012, 08:40
Posty: 8
po ślubie czasu jest więcej, wszystko można dopiąć na ostatni guzik, przenieść sesje na dzień taki w jakim pogoda będzie nam odpowiadać, a i bez pospiechu zdjecia beda z pewnoscia lepsze :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 18 mar 2014, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2014, 15:07
Posty: 7
Lokalizacja: Wrocław
Zdjęcia przed - nie!:) Jestem tradycjonalistką, nie chciałabym, aby Pan Młody zobaczył mnie przed dniem ślubu. Dodatkowo, całe to ubieranie jest wyjątkowe, wiec wolę zostawić sobie ten "pierwszy raz" na ślub. Ale w dniu ślubu pewnie nie zdecyduje się na sesję, chyba, że taką szybką z gośćmi. Chciałabym, aby była niekonwencjonalna, w jakimś fajnym miejscu, więc lepiej przeznaczyć na nią więcej czasu i nie stresować się, że goście czekają, a nas nie ma :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Sesja przed czy po ślubie?
PostNapisane: 24 mar 2014, 10:32 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2014, 10:46
Posty: 5
Ja zamierzam zrobić sesje po ślubie na spokojnie. Tym bardziej, że fotograf powiedział, że jeśli suknia będzie brudna to może ją "wyczyścić" na zdjęciach. Myślę, że wtedy będę już bardziej zrelaksowana bo będzie po wszystkim.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group