suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 03:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: sprzedam prześliczną suknię Demetrios 3172
PostNapisane: 26 mar 2013, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2013, 19:28
Posty: 1
Witam!

Mam do sprzedania prześliczną suknię Demetrios 3172 zakupioną w salonie Lisa Ferrera w Częstochowie w sierpniu 2012.
Miałam ją na sobie tylko w dzień ślubu oraz na sesji zdjęciowej.

Jest to finezyjna, falbaniasta suknia o kroju literki A z dekoltem w kształcie serduszka, który pięknie eksponuje biust. Gustowna broszka w linii talii podkreśla walory kobiecej sylwetki. Suknia ma tren, który robi niesamowite wrażenie. Dzięki świetnej krawcowej, która doszyła do sukni kilka troczków i guzików możliwe jest upięcie trenu w taki sposób, że nie powstaje żaden "kuperek" - suknia po upięciu trenu wygląda jakby go po prostu nie miała. Suknia jest asymetryczna - z jednej strony jest prosta, z drugiej ozdobiona mnóstwem falban zwieńczonych eleganckimi różami, które zakrywają dolną część sznurowania gorsetu.

Kolor: biała,
Fason sukni: Linia A
Materiał podstawowy: Organza
Dekolt: Serduszko
Linia Talii: Normalna

Suknia jest w rozmiarze 36/38 dopasowana do wzrostu 175 cm + 5 cm obcasa.Dzięki sznurowanemu gorsetowi suknia pasuje zarówno na panie w rozmiarze 36, 38 jak i 40.Można ją skrócić bez obawy, że straci ona swój szyk i urok.

Suknia nie wymaga biustonosza - są do niej wszyte miseczki, które go zastępują. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż nie ma obawy, że podczas zabawy weselnej znad gorsetu zacznie wystawać kawałeczek bielizny.

Suknia w salonie kosztuje 3700 PLN, ja chętnie odsprzedam ją za 1500 PLN.

Serdecznie polecam !!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group