Forum ślubne | Forum weselne
http://forum.terazslub.pl/

Podróż poślubna
http://forum.terazslub.pl/viewtopic.php?f=24&t=4293
Strona 1 z 1

Autor:  filemon200 [ 30 wrz 2018, 18:29 ]
Tytuł:  Podróż poślubna

Podróż poślubna to niejako małe wakacje dlatego dobrze jest traktować taki wyjazd zarówno w kategoriach romantycznych jak i pragmatycznych. Młodzi małżonkowie nie zawsze myślą racjonalnie planując tego typu wyjazd. Patrząc na rózne wypadki losowe warto mieć na uwadze opcje ubezpieczenia. Jak wiemy możliwości jest wiele ale zanim coś wybierzemy możemy pozyskać ogólne informacje z internetowych poradników, takich jak ten https://ekantor.pl/ubezpieczenie-na-wakacje-jak-wybrac-najlepsza-oferte/

Autor:  emilka90 [ 01 wrz 2019, 18:38 ]
Tytuł:  Re: Podróż poślubna

:-)

Autor:  koryczanka [ 08 paź 2019, 12:05 ]
Tytuł:  Re: Podróż poślubna

filemon200 napisał(a):
Podróż poślubna to niejako małe wakacje dlatego dobrze jest traktować taki wyjazd zarówno w kategoriach romantycznych jak i pragmatycznych. Młodzi małżonkowie nie zawsze myślą racjonalnie planując tego typu wyjazd. Patrząc na rózne wypadki losowe warto mieć na uwadze opcje ubezpieczenia. Jak wiemy możliwości jest wiele ale zanim coś wybierzemy możemy pozyskać ogólne informacje z internetowych poradników, takich jak ten https://ekantor.pl/ubezpieczenie-na-wakacje-jak-wybrac-najlepsza-oferte/Ubezpieczenie ubezpieczeniem, a podstawową rzeczą, której zapomnieć nie można to lek na biegunkę https://kebene.pl Kebene. Jak jedziecie do ciepłych krajów, to niestrawność i sensacje żołądkowe prawie że gwarantowane.

Autor:  Jersey [ 19 lut 2020, 18:53 ]
Tytuł:  Re: Podróż poślubna

My bardzo lubimy zwiedzać i jeździć w mniej popularne kierunki. Dlatego w podróż poślubna wybraliśmy się w bardzo nietypowym kierunku - Iran ;) Dla wielu było to zaskoczenie i obawa o nasze bezpieczeństwo, ale tak naprawdę nie ma się czego bać. wybraliśmy po prostu najbezpieczniejszą formę czyli objazdówkę. Wytwórnia Wypraw załatwiła wszystko dla nas. Wizy (wjazd i tak teraz jest tylko z biurem), cały program itd. Bardzo intensywne zwiedzanie, czyli coś co lubimy. A do tego w takiej atmosferze i plenerach nasze zdjęcia są po prostu czymś wyjątkowym. No i na takiej wycieczce poznaje się całkiem fajnych ludzi. A do tego mieliśmy super przewodnika, który okazał się nawet autorem przewodników po Iranie. Super.

Autor:  kradox [ 22 maja 2020, 13:37 ]
Tytuł:  Re: Podróż poślubna

Ja bez ubezpieczenia nie wybieram się na żadne zagraniczne wakacje czy podróż poślubną. Zawsze trzeba się mieć na baczności.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/