suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:33


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Montaż
PostNapisane: 05 sty 2011, 16:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
Zabrakło mi w temacie o filmowaniu - tego co najważniejsze czyli montażu!!!
jak byście chciały aby Wasz film wyglądał? od czego zaczynał na czym kończył? jakieś teledyski? skróty?filmować całą mszę czy tylko ładnie zmontować przysięgę ślubną?
A może doświadczeni filmowcy się wypowiedzą?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 05 sty 2011, 19:29 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
na początku chciałabym zdjęcia nasze - takie pojedyncze z dzieciństwa i później nasze wspólne, może nakręcenie "zaręczyn", w wersji dla gości raczej skrócona msza ale z kazaniem i przysięgą, na koniec skrót wesela, jakiś fajny montażyk (goście weselni ale z podłożonymi głosami np. z pszczółki mai, alternatyw itp.), no i my w kółku ze wszystkimi goścmi, potem ustawienie do wspólnego zdjęcia, jakieś całuski, podziękowania dla rodziców i gości itp... kolejność się jeszcze zobaczy jak dokładnie wyjdzie, no i liczę na kreatywność kamerzysty i fotografa :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 05 sty 2011, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja znalazłam fajny filmik z wesela tu:
http://www.youtube.com/watch?v=CkgzGgVv ... r_embedded :D

a co do mojego podejscia do montażu, to bardzo podobają mi się takie mini-filmiki z pleneru ślubnego, opowiadające jakąś historię, z jakimś fajnym motywem przewodnim, z muzyką rockową przykladowo w podkładzie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
KSN napisał(a):
ja znalazłam fajny filmik z wesela tu:
http://www.youtube.com/watch?v=CkgzGgVv ... r_embedded :D

a co do mojego podejscia do montażu, to bardzo podobają mi się takie mini-filmiki z pleneru ślubnego, opowiadające jakąś historię, z jakimś fajnym motywem przewodnim, z muzyką rockową przykladowo w podkładzie

Nie ma to jak dobra zabawa ciekawe ile tam sake czy innych trunków poszło na głowę...
Mi też się podoba filmik z pleneru w ogrodach na BUWie jest taka alejka że po obu stronach jest gesty żywopłot tworzący sklepienie i powstał taki zielony tunel i strasznie mi się podobano na jakimś filmie jak najpierw szedł młody potem z drugiej strony młoda i w końcu spotykali się na środku i wychodzili już razem za rękę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:55 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
fajny motyw :) u mojej przyjaciółki przed dworkiem tak było - z jednej strony mostu on, z drugiej ona i było nagrane jak do siebie biegną :) i spotkali się na środku mostku - no ale ja już tego nie wezmę więc coś nowego trzeba by wymyślić ;) może wpław przepłynę? :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 05 sty 2011, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a ja widziałam z koleji nagranie jakby kłotni Mlodej pary; późnniej poszli z walizkami w świat, w przeciwne strony, a na samym końcu oczywisie się odwrócili zaczeli do siebie biec - super to wyglądało, bo muzyka do tego była dopasowana fajnie, a i samo nagranie nie takie cukierkowe tylko bardziej rock&rollowe :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 05 sty 2011, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
KSN napisał(a):
a ja widziałam z koleji nagranie jakby kłotni Mlodej pary; późnniej poszli z walizkami w świat, w przeciwne strony, a na samym końcu oczywisie się odwrócili zaczeli do siebie biec - super to wyglądało, bo muzyka do tego była dopasowana fajnie, a i samo nagranie nie takie cukierkowe tylko bardziej rock&rollowe :D

To do tego zdjęcia na stacji by pasowały :)
ale sam motyw kłótni jakoś mi nie pasuje jak to mówią "nie wywołuj wilka z lasu" :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 21 sty 2011, 23:47 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2011, 23:22
Posty: 6
Lokalizacja: Kraków
Ja uważam takie montaże za trochę kiczowate. Wolę żeby film ze slubu nie byl zdominowany przez tandetne efekty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 28 sty 2011, 23:25 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
melinda: To zależy jaki film ogladałaś. Może akurat tak Ci się trafiło, że zobaczyłaś jakiś film a właściwie reportaż nafaszerowny animacjami itd- to faktycznie jest kicz. Ale pocieszające jest to,że obecnie to z mody wyszło. No może jeszcze są tacy ,,fachowcy'' że bez tego nie mogą się obejść. Ale zobacz inne produkcje, te droższe np. i zobaczysz różnicę. W Krakowie jest kilka fajnych firm, co robią naprawdę dobrą robotę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Montaż
PostNapisane: 04 lut 2011, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 14:56
Posty: 2
Lokalizacja: Płock
Niestety, najczęściej to PM wymuszają na nas tandetne efekty i próbują powielać motywy, które wcześniej oglądali. Nigdy nie godzę się na użycie gotowych animacji weselnych, ale gdybym chciał realizować tylko swoje wizje nagrania, miałbym może jeden ślub w miesiącu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group