suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tzn. wiesz ja nie chcę takiego kamerzysty, który będzie nagrywał całe wesele jak leci i ten pierwszy taniec, który raczej nie będzie zbyt efektowny w naszym wykonaniu. myślałam raczej o teledycku z wesela w czołówce filmu, który obejmie skróty najważniejszych momentów z całego filmu, w tym trochę tego tańca, przy muzyce właśnie z pierwszego tańca. a na filmie już to tylko kawałek pierwszego tańca będzie.
poza tym mam jeszcze jeden pomysł - cały film z piosenkami jednego wokalisty - naszego ulubionego, którego zawsze słuchamy w podróży:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 14 gru 2010, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
popieram dziewczyny - raczej wszystko w jednym tonie - albo polskie albo zagraniczne - nie znam tytułów ale sporo fajnych piosenek jest (nie przywiązuję wagi do tytułów niestety, ale chyba już czas zacząć ;)
i wolałabym, żeby w trakcie żadna piosenka się nie powtórzyła ;) znam gościa, który ma swoją playlistę, dołącza ją pod każde nagranie i jak się skończy raz to zaczyna od nowa a jeszcze jak zagra którąś z nich zespół to już totalna klapa według mnie (bo na jednej płycie mamy 5 razy tą samą piosenkę! )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 13:56 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
a tak poza tym wasze filmy z wesela beda długo trwały? jakie bedziecie miec zakonczenie wesela?wy tanczycie a goscie na okolo czy jakies inne pomysły?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
długość to nie powiem Ci dokładnie ile, ale mam tak jak w wersji dla gości - 3 płyty plus czwarta to prezentacja ze zdjęć.
na zakończenie to raczej tak jak nam proponował kamerzysta i zespół najpierw goście w kółku a my w środku tańczymy, a pod koniec piosenki ustawiamy się wszyscy tak, żeby i fotograf mogła kilka zdjęć zrobić (i tu już proponowali nam piosenkę "to już jest koniec" hehe ).
na koniec płyty z kolei nagramy podziękowanie dla rodziców i gości za przyjście no i szybki skrót z wesela :) tak ja to widzę tylko nie mam jeszcze wybranego konkretnego kawałka pod ten skrót, no ale od czego ma się kamerzystę ;) on ma tego pod dostatkiem i dostaniemy wcześniej propozycje od niego jak by co :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja byłabym za tym, o ile istniałaby taka możliwośc za powstaniem dwu egzemplarzy..dla nas dłuższą, zeby mieć nagrane niektóre szczegóły, które nie są potrzebne gosciom i wrsje dla gości, czyli taką, którą czesto by sie włączało i nie spędzłąo przy tym pół dnia.. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
no właśnie u mnie tak będzie Złośnico :) i wtedy słyszysz jak Twój kochany ma jakieś wątpliwości hehe ;) i żadnej piosenki pod tym nie trzeba ;)
w filmie niestety nie da rady wszystkiego zmieścić (takim dla gości) a poza tym nie muszą też siedzieć właśnie potem kilka godz i ciągiem jednym oglądać ;)
teraz próbuję znaleźć jak najwięcej zdjęć mojego jak był mały i naszych wspólnych, żeby dołączyć do płyty, a mój się śmieje że pod te nasze to jakieś z "mission imposible" powinna być muzyka, bo do tej pory w swoje szczęście nie wierzy, albo jakaś muzyka właśnie w takich charakterze ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 16 gru 2010, 10:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
u mnie od 3 do 4 godzin
a co do zakończenia, to my we dwoje tańczący i patrzący się na siebie,a później przytuleni w pocałunku, tak romantycznie, a zaraz po tym śmieszny teledysk przy żywej muzyce, z najśmieszniejszymi urywkami weselnymi :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 16 gru 2010, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):
u mnie od 3 do 4 godzin
a co do zakończenia, to my we dwoje tańczący i patrzący się na siebie,a później przytuleni w pocałunku, tak romantycznie, a zaraz po tym śmieszny teledysk przy żywej muzyce, z najśmieszniejszymi urywkami weselnymi :)

my bedziemy miec podobnie, jednak nie napisalas gdzie sie to odbędzie. my mamy wyjsc przed sale i przed sala tanczyc, ale niedaleko sali minutke piesza jest podświetlana fontanna i nie wiem czy tam się nie wybierzemy i jest jeszcze tez prześliczny park


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 16 gru 2010, 13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
w tańcu normalnie nasali, chociaż Twój pomysł bardzo fajny jest więc może też wyjdziemy....? nie wiem, nie myślałam o tym po prostu tak widzę tę końcówkę, a sceneria jeszcze do obmyślenia, z resztą kamerzysta z pewnością sm coś zasugeruje :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no nam to podsunal wlasnie nasz kamerzysta, powiedzial ze na sali to takie oklepane a szczegolnie gdy mlodzi tancza w goscie w okol nich. kamerzysta wie ze trafil na wymagajacych klientow i nasz film chce zrobic oryginalnie :) hehe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group