suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:00


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 21 gru 2010, 10:36 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Katorii napisał(a):
Ja oglądałam z kilku wesel i faktycznie czasem wychodzą sztucznie raz nawet pani pomyliła imie młodego a mąż zamiast nic nie powiedzieć albo jakoś tak dyskretnie to jeszcze ją od głupich nawyzywał :) ale są goscie którzy tak sami od siebie chcą coś powiedzieć młodym i to mi sie podoba



Ja nawet miałam przyjemność chodzić ze starszym i kamerzystą i nagrywać takie życzenia :P fakt- niektórzy mówili, że nie chcą, ale część powiedziała tak piękne życzenia i coś od siebie dla młodych, że mają teraz pamiątkę do końca życia. A jeśli się ktoś mocno wygłupi i nie chce, żeby to było, zawsze można to wyciąć z płyty. I uwierzcie - bardzo fajna sprawa - a my jeszcze zadawaliśmy im jakieś dodatkowe pytania - np. co trzeba zrobić, żeby Pani/Pana zdaniem urodziła się córka/syn? itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 21 gru 2010, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
Katorii napisał(a):
Ja oglądałam z kilku wesel i faktycznie czasem wychodzą sztucznie raz nawet pani pomyliła imie młodego a mąż zamiast nic nie powiedzieć albo jakoś tak dyskretnie to jeszcze ją od głupich nawyzywał :) ale są goscie którzy tak sami od siebie chcą coś powiedzieć młodym i to mi sie podoba



Ja nawet miałam przyjemność chodzić ze starszym i kamerzystą i nagrywać takie życzenia :P fakt- niektórzy mówili, że nie chcą, ale część powiedziała tak piękne życzenia i coś od siebie dla młodych, że mają teraz pamiątkę do końca życia. A jeśli się ktoś mocno wygłupi i nie chce, żeby to było, zawsze można to wyciąć z płyty. I uwierzcie - bardzo fajna sprawa - a my jeszcze zadawaliśmy im jakieś dodatkowe pytania - np. co trzeba zrobić, żeby Pani/Pana zdaniem urodziła się córka/syn? itp.



można właśnie sobie wcześniej przygotować pytania do gości by to śmieszniej wyszło. Przykłąd z urodzeniem syna lub córki jest trafiony. MOżna też zapytać kto powinien zmywać naczynia i dlaczego i tak dalej.. ? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
z tymi pytaniami to jak najbardziej moze byc symaptycznie, ale jesli goscie maja cos mowic od siebie to czasem lipnie wychodzi, przynajmniej jak narazie gdy objerzalalm kilka plyt na zadnej mi sie to nie podobalo, ale pytania moga byc ciekawe. bo jak maja skladac zyczenia to przewaznie kazdy mowi jedno i to samo, zdrowia szczescia i dzieci


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 21 gru 2010, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
oj powiem Ci, że niekoniecznie każdy takie same życzenia powie - ludzie mają na serio niezłe głowy do tworzenia życzeń tak od ręki ;)
a pytania pomocnicze ;) fajnie też wychodzi jak w księdze gości takie pytania są - jakby ktoś nie miał pomysłu jak się wpisać to może fajną odpowiedź na pytanie tylko dać ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 21 gru 2010, 23:06 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
pytanie jak najbardziej ok, a opinie co do zyczen wyrazilam po obejrzeniu kilku plyt na ktorej takowe byly


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
powinnaś w takim razie zmienić te płyty ;) hehe i poszukać takich, na których ludzie składali fajne życzenia z dobrym podkładem muzycznym, niektórzy na nich nawet śpiewali :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
może po prostu kamerzyści nie umieli tego dobrze zrobic i obrobic, lub trafiali na nieodpowiednich gości :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 11:19 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
bardzo możliwe, każdy człowiek jest inny więc i inne życzenia czy słowa, które powie, ktoś jest bardziej nieśmiały, ktoś mniej... itp ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja jestem jak najbardziej za tymi pytaniami ,ale to moze wyjść bardzo fajnie i śmiesznie jak to dzieci z wesela będą odpowiadały :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 23 gru 2010, 10:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no dobra temat zakończenia chyba zakończony :) masło maślane...
a jak chcecie aby wyglądał początek waszego filmu????????


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group