suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:25


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 16 lip 2012, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 14:14
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
Co do wypowiedzi dzieci to bardziej mi to pasuje do programu "Dzieci wiedzą lepiej" który puszczany jest w którymś radiu.
Jeżeli chodzi o zakończenie filmu. To my byśmy chcieli taki skrót z najważniejszych wydarzeń tego dnia. I na samym końcu podziękowanie gościom że byli z Nami w tym ważnym dla Nas dniu.
Początek jeszcze nie wiemy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 16 lip 2012, 22:25 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 14:14
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
No po paru tak he ale nie którzy jak wypiją za dużo mogą też i powiedzieć za dużo ;/ niestety alkohol rozwiązuje język. Słyszałam gdzieś o sytuacji że gość do kamery powiedział że chętnie by się przespał z Panią młoda co pewnie według niego miało być jako komplement ale rodzina by to już inaczej odebrała.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Piosenki na film ze ślubu i wesela
PostNapisane: 24 lip 2012, 11:06 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:59
Posty: 20
Ja ślub biorę dopiero za 10 miesięcy, ale już powoli zaczynam myśleć o podkładzie muzycznym do filmu ze ślubu i wesela. Na pewno wiem, że podczas składania życzeń przez gości przed kościołem w tle będzie utwór "Congratulations". Poza tym oboje z narzeczonym nie chcemy, aby było słychać kazanie księdza podczas mszy, dlatego zdecydowaliśmy, że ten moment skrócimy i zamieścimy w tym czasie słowa Jana Pawła II. Widziałam to już na płycie ze ślubu kuzynki mojego narzeczonego i bardzo ładnie to wyglądało.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group