suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 13:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 28 gru 2010, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
Czyli po 125 gram na osobę.Powiem tak: taka ilość napewno nie zaszkodzi, ale np jak kamerzysta zwykle około godz 2 w nocy kończy pracę musi siadać za kierownicę-no właśnie - i tu jest problem. Zakładając że w tej sytuacji te 0,5 l na 3 osoby to jest po 166 gram na os. To już trochę chyba za dużo. Ja stoję na stanowisku tak jak napisałem wcześniej.A swoją drogą ustalcie z obsługą medialną co i jak ma być i nie będzie problemów podczas wesela.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 28 gru 2010, 16:04 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ale na weselach gdzie kamerowales to w wiekszosci przypadkow Para Młoda stawiala jakas butelke czy nie? Bo ja nie chce by np nie postawienie butelki zle odebrano, bo narazie zawsze spotykałam sie z tym ze butelkę stawiano


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 28 gru 2010, 16:26 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 15:10
Posty: 23
Lokalizacja: LUBLIN
Po pierwsze pisze się FILMOWANIE.
A co sedna sprawy:bywa różnie. Dla mnie mogą nawet postawić i całą beczkę wódy, ja i tak nie piję bo nie mogę a potem siadam za kierownicę, czasami muszę pokonywać znaczne odległości. Np byłem w Rzeszowie na weselu: przy stoliku obsługi medialnej było nas 5-ciu chłopa. Ojciec młodej przyniósł 0,5 litra. Wyobraź sobie, że jak około 2m30 odjeżdżałem do domu , ta butelka była nawet nie otwarta. Ale też miałem doczynienia takie,że zespół muzyczny wręcz dopominał się o alkohol. Wg mnie to niewporządku. Tak, jak napisałem wcześniej: obgadajcie wszystkie sprawy z usługodawcami co i jak. Jeżeli po zakończeniu wesela będziecie uważali za stosowne dać to jak najbardziej. Jeżeli uznacie,że poprostu nie dacie, to też będzie dobrze. To jest tylko forma grzecznościowa a nie jakiś obowiązek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 28 gru 2010, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no oki dzieki za podpowiedzi przynajmniej teraz wiem jak to wygląda z Waszej strony, a napisałam kamerowanie bo u nas tak potocznie sie mówi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 29 gru 2010, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
WIDEOFILM napisał(a):
Katori: To co, Twój m... chce poić wódką całą obsługę medialną wesela ?


Narzeczony jest zdania że trzeba im też butelkę postawić ale ja jestem temu przeciwna bo tak jak piszesz w pracy sie nie pije


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 29 gru 2010, 14:15 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
my wspolnie raczej jestesmy za tym zeby nie stawiac bo dla nich to jest praca, jednak zawsze gdy bylismy na weselu to widzielismy ze para młoda stawia te 0,5 i masakry nigdy nie było, a to człowiek sam musi wiedziec ze np wraca do domu i nie może pić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 29 gru 2010, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
Ja chyba zrobię tak jak pisał pan/pani od wideofilmowania czyli na weselu nie będę nic stawiać na stole dla kamerzysty czy zespołu, ale na zakończenie udanej współpracy przekażę jakis drobiazg w dowód wdzięczności - to nikomu nie zaszkodzi, a zawsze jakoś tak miło :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 29 gru 2010, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja akurat trafiłam na sprawdzoną ekipę i wiem ze jeśli postawie alkohol to masakry mi żadnej nie zrobią, postawimy 0,5 na 4 osoby, niech sie troche odstersuja a taka garstka im nie zaszkodzi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 01 sty 2011, 21:11 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja to jetem za kamerzystą :) dla samej siebie i przyszłego męża :) fotograf też koniecznie zawsze to pamiątka jest ;) też polecam ;p


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Refleksja na temat wyboru kamerzysty
PostNapisane: 03 sty 2011, 10:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
ja to jetem za kamerzystą :) dla samej siebie i przyszłego męża :) fotograf też koniecznie zawsze to pamiątka jest ;) też polecam ;p


wiesz, trochę nie rozumiem Twojego postu! polecasz fotografa i kamerzystę na ślub? czy jak? czy chcesz kamerzystę tylko dla Was )tj dla Ciebie i przyszłego mężą)? nie rozumiem tego postu...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group